Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: ELEKTROMECHANIK / ELEKTROMECHANIČKA, Náchod

Pozice:
ELEKTROMECHANIK / ELEKTROMECHANIČKA
Zaměstnavatel:
Deva Nutrition a.s.
IČO:
60916788
Oblast (okres, kraj):
Náchod
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
44100
Popis práce:

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Nástup možný ihned.

Náplň práce: odstranění závad na výrobním zařízení, pravidelná kontrola strojů, opravovat a servisovat technické automatizované a robotické celky.

Očekáváme: SŠ / SOU vzdělání s maturitou, ideálně v oboru elektrotechnik, mechatronik, mechanik-elektronik; vyhláška 50/1978 Sb., § 6; samostatnost a schopnost týmové práce; ochota učit se a časová flexibilita, zručnost, komunikativnost; ochotu pracovat ve 3 směnném provozu.

V případě zájmu prosím zašlete své kontaktní údaje a životopis na e-mail: prace@deva.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Lucie Káchová
Telefon:
731 122 687
Počet zobrazení inzerátu:
28×